Veel momenten waarop we God werkelijk ervaren hebben als nabij, als liefdevolle warmte, troost… Zo ook in de vele vieringen die in de afgelopen tijd weer mochten plaatsvinden, Het was voor u natuurlijk best een heel gedoe met al nieuwe voorschriften en daarom was het ook zo fijn dat er gastvrouwen en gastheren in de ontmoetingsruimte aanwezig zijn om je wegwijs te maken. Elkaar de ruimte geven, voor elkaars welzijn te waken – meer dan ooit. Communie ontvangen van achter een scherm, een bijna chirurgische aangelegenheid. ( O, ik zal de dag zegenen als het weer normaal kan) Al die voorschriften naleven – naast alle voorbereidingen op zondagsvieringen, door-de-weekse-vieringen, uitvaarten, is een vermoeiende bezigheid geworden waar ik zo langzamerhand van baal. Maar ja we moeten nog even door en als we elkaar goed te ruimte geven en niet zo dom doen – covid19 is niet zomaar een ‘griepje’ – dan houden we het ver van ons huis…. Hopelijk komt er snel een goed medicijn dat ons helpt – zodat we daarna weer ‘gewoon’ en zonder angst voor elkaar kunnen leven. Moge de Eeuwige de artsen en wetenschappers maar ook onze regeringsleiders bijstaan met wijsheid …. groeten van mij N.